Kurser - Skanderborg - Odder - Horsens

Skanderborg - Odder - Horsens

Viden i bevægelse

  • @navn
     
    Betonstøbning
    Start: 25.04.18
    onsdag 17:00
    Leila Althea Jensen
    Skanderborg, Vestermølle
  • @navn
     
    Indfarvning af beton - fortsætterkursus
    Start: 29.04.18
    søndag 09:00
    Leila Althea Jensen
    Skanderborg, Vestermølle
  • @navn
     
    Lær at lave forme til betonstøbning
    Start: 28.04.18
    lørdag 09:00
    Leila Althea Jensen
    Skanderborg, Vestermølle
  • @navn
     
    Rygtræning
    Start: 07.03.18
    onsdag 12:30
    Maya Madirazza
    Skanderborg, Vestermølle
  • @navn
     
    Sommerhøjskole 2018
    Start: 18.06.18
    mandag 09:00
    Diverse se program
    Skanderborg, Sundhedscenteret
 

Er startet

  • @navn
     
    A Cappella Kor
    mandag 19:30
    Tonny Vorrberg
    Skanderborg, Morten Børup Skole
  • @navn
     
    Hensynstagende Qigong
    torsdag 15:15
    Vibeke Larsen
    Skanderborg, Vestermølle
  •  
     
    Hensyntagende: Yin Yoga / genopbyggende Yoga
    onsdag 10:00
    Dortea Svane
    Skanderborg, Yoga & Balance, Gården bag Ugebladet
  • @navn
     
    Knipling
    torsdag 14:15
    Grethe Kragh Takai
    Skanderborg, Stilling Skole
  • @navn
     
    Qigong
    mandag 17:00
    Vibeke Larsen
    Skanderborg, skanderborg gymnasium
  • @navn
     
    Stenhugning
    onsdag 19:00
    Michael Rasmussen
    Skanderborg, Vestermølle
  • @navn
     
    Stenhugning
    torsdag 19:00
    Orla Hartvig Jacobsen
    Skanderborg, Vestermølle
  • @navn
     
    Stenhugning
    tirsdag 15:00
    Michael Rasmussen
    Skanderborg, Vestermølle
  • @navn
     
    Stenhugning
    onsdag 15:00
    Michael Rasmussen
    Skanderborg, Vestermølle
  •  
     
    Syng sammen - syng dig glad
    mandag 19:15
    Ingrid Robak
    Skanderborg, Audonicon
  • @navn
     
    Vandgymnastik
    mandag 18:00
    Ketty Jessen
    Skanderborg, Landsbyen Sølund
  •  
     
    Vandgymnastik
    torsdag 19:00
    Marceli Krason
    Skanderborg, Landsbyen Sølund
  •  
     
    Vandgymnastik
    onsdag 18:00
    Marceli Krason
    Skanderborg, Landsbyen Sølund
  •  
     
    Vandgymnastik
    onsdag 19:00
    Marceli Krason
    Skanderborg, Landsbyen Sølund
  • @navn
     
    Vandgymnastik
    tirsdag 18:00
    Iben Grønning
    Skanderborg, Landsbyen Sølund
  •  
     
    Vandgymnastik
    tirsdag 19:00
    Iben Grønning
    Skanderborg, Landsbyen Sølund
  • @navn
     
    Vandgymnastik for Kvinder
    mandag 19:00
    Ketty Jessen
    Skanderborg, Landsbyen Sølund
  •  
     
    Vandgymnastik mænd
    torsdag 18:00
    Marceli Krason
    Skanderborg, Landsbyen Sølund
 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.